اخبار اخبار

«بازگشت

اطلاعیه دریافت کارت حضور در جلسه امتحانات پایانی نیمسال اول 94-93

پیرو تصویب در شورای آموزشی موسسه، ارایه کارت ورود به آزمون به همراه کارت دانشجویی معتبر برای حضور در جلسات امتحانی الزامی است و در صورت ارایه ندادن هردو کارت، از ورود دانشجو به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

از روز دوشنبه مورخ 93/10/08 امکان مشاهده و گرفتن پرینت کارت ورود به جلسه امتحان از طریق پورتال آموزشی از مسیر "سیستم مدیریت آموزش – گزارشات و آمار – امتحانات – کارت ورود به جلسه" وجود خواهد داشت. بدیهی است در صورت وجود هرگونه اشکال در گرفتن پرینت کارت ورود به جلسه، مراتب باید فوراً به اداره کل آموزش اطلاع داده شود.

خواهشمند است دانشجویان جهت گرفتن پرینت کارت ورود به آزمون از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایند.

تذکر مهم: دانشجویان دارای یکی از شرایط زیر:

  • دانشجویان ورودی سال 93 دارای نقص مدارک اصلی ثبت نام
  • دانشجویان اتباع ورودی 92 و ماقبل
  • دانشجویان انتقالی از دانشگاه ها و موسسات دیگر ورودی سال 93 دارای نقص مدرک اصلی ثبت نام

که دسترسی دریافت پرینت کارت ورود به آزمون به ایشان داده نشده، می بایست به اداره کل آموزش مراجعه نمایند.

 

قابل توجه دانشجویان مهمان از دانشگاه ها و موسسات دیگر:

دانشجویان دانشگاه ها و موسسات دیگر که کمتر از 12 واحد درسی را به صورت مهمان در موسسه اخذ کرده اند، می بایست بعد از گرفتن پرینت کارت ورود به جلسه امتحان از طریق پورتال آموزشی، با مراجعه به اداره کل آموزش جهت درج مهر آموزش بر روی کارت ورود به جلسه امتحان اقدام نمایند در غیر اینصورت از حضور ایشان در جلسه امتحان ممانعت به عمل می آید.

برای دانشجویان دانشگاه ها و موسسات دیگر که بیشتر از 12 واحد درسی را به صورت مهمان در موسسه اخذ کرده اند، ارائه کارت ورود به آزمون به همراه کارت دانشجویی معتبر برای حضور در جلسات امتحانی الزامی است.

لازم به ذکر است كليه دانشجويان مي بايست با توجه به محدوديت امكانات موسسه، قبل از روز چهارشنبه مورخ 93/10/10 جهت دريافت پرينت كارت ورود به جلسه آزمون از طريق پورتال آموزشي اقدام نمايند.

نظر
لینک مطلب :