پرداخت شهریه پرداخت شهریه

 شهريه سال تحصيلی 96-95

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که کلیه دریافت های این موسسه اعم از شهریه ثابت و شهریه متغیر و هزینه امور فرهنگی دانشجویی(ورزشی- مشاوره- بهداشتی-فرهنگی) مطابق با دستور العمل و بخش نامه های وزارت علوم بوده که در جدول ذیل مندرج می باشد. هم چنین  تمام دریافت ها  و هزینه های موسسه توسط حسابرس رسمی کنترل می گردند و چنانچه هر گونه ابهام یا سوالی راجع به پرداختی خود دارید، خواهشمند است با در دست داشتن پرینت آن به کارشناس امور مالی در معاونت مالی مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است که هزینه امور دانشجویی و فرهنگی در سال 94-95برابر با 350.000 ریال در هر ترم بوده و مبلغ آن در سال جاری مطابق با بخشنامه جدید وزارت علوم خواهد بود.

به اطلاع داوطلبان گرامی مي رساند که اين موسسه جزو معدود موسساتی است که در  سطح بندی موسسات غيردولتی در سطح يک (عالی) شناخته شده است و دو سال گذشته نيز درجمع روسای موسسات آموزش عالی بعنوان يکی از هفت موسسه غيردولتی برتر کشور از طرف معاونت آموزشی وزارت علوم مورد تقدير قرار گرفت. دراين موسسه بيش از 60 هيات علمی تمام وقت (فارغ التحصيل از دانشگاه های خوب دولتی کشور ويا خارج از کشور) و حدود 200 عضو هيات علمی پاره وقت به آموزش کيفی دانشجويان مشغولند و از نظر آزمايشگاه ها و کارگاه های مورد نياز نيز اين موسسه خودکفا مي باشد. اين موسسه دارای فضای سبز و امکانات ورزشی مناسبی مي باشد.